محل تبلیغات شما

کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی بعد از آنکه دیشب در جریان پیروزی 2-0 پرتغال مقابل سوئد در لیگ ملتهای یوفا هر دو گل تیمش را زد تا رکورد گلهای ملی‌اش از 100 گل زده عبور کرده و به 101 گل برسد در پایان بازی گفت چیزی برای ثابت کردن ندارد ولی 100 گل ملی هم برایش کافی نیست و به دنبال افزایش این رکورد خواهد بود.

رونالدو حالا به آستانه رکورد علی دایی ستاره فوتبال کشورمان با 109 گل ملی رسیده و قصد دارد با عبور از رکورد او نامش را به عنوان بهترین گن ملی تاریخ فوتبال دنیا تثبیت کند.

رونالدو بعد از بازی دیشب و عبور از رکورد 100 گل ملی در اینستاگرام خود نوشت: " از اینکه امشب این گلهای تاریخی را برای تیم ملی کشورمان زدم احساس غرور می کنم. وقتی به من گفتند که می توانم به رکورد 100 گل برسم گفتم این کافی نیست. 101 گل برای پرتغال".

رونالدو همچنین بعد از بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت: " آنچه من در دوران فوتبالی ام انجام داده ام مشخص است. من دیگر نیازی ندارم چیزی را ثابت کنم و هر وقت هم که لازم باشد در زمین نشان خواهم داد. از اینکه رکورد 100 گل را رد کرده ام خیلی خوشحالم. اول به این خاطر که تیم پیروز شد و این هدف ما بود. بعد هم به خاطر عبور از رکورد 100 گل و رسیدن به 101 گل ملی".

زیدان و وعده یک فصل باشکوه به هواداران رئال

رقابت جدید بین مسی و رونالدو در بین بهترین های اروپا

رونالدو: هنوز به کسب توپ طلا امیدوارم

گل ,رکورد ,ملی ,عبور ,ام ,بازی ,100 گل ,گل ملی ,رکورد 100 ,بعد از ,101 گل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انواع فر قنادی -نانوایی و لوازم قنادی برادران شریفی وبسایت شهرآستانه دانلود آهنگ شاد جدید favorites akord روستای زیبای کرین (مرکز دهستان پلنگا) بازارگرد دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده مردم شریف تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی دردنامه (توانمندسازی بانوان مبتنی بر کارآفرینی در توسعه پایدار) nearjostpentra payfortmantden