محل تبلیغات شما

ماتیا پرین تابستان سال گذشته تا آستانه انتقال به بنفیکا پیش رفت، اما در نهایت عدم توفیق در تست های پزشکی این باشگاه پرتغالی موجب بر هم خوردن انتقال این دروازه بان ایتالیایی به بنفیکا شده و او در نهایت به پیشنهاد جنوا پاسخ مثبت داد. حالا ماتیا پرین در مصاحبه ای از رفتار رونالدو تمجید کرده و مدعی شد ستاره پرتغالی در این مسیر به او کمک کرده است.

ماتیا پرین گفت: "کریستیانو رونالدو هرکز انسانی مغرور و متکبر نیست. زمانی که من در تابستان گذشته برای انتقال به بنفیکا راهی پرتغال شده بودم و البته در نهایت این انتقال رخ نداد، او برای یافتن خانه به من کمک کرد.

رونالدو در ان مقطع به من گفت انتخاب خیلی خوبی داشته ام و بسیار خوب و دوستانه با من صحبت کرد. رونالدو یک بازیکن واقعا بزرگ به شمار می آید و در رختکن یوونتوس همیشه برای کمک به همگان همیشه حاضر است."

زیدان و وعده یک فصل باشکوه به هواداران رئال

رقابت جدید بین مسی و رونالدو در بین بهترین های اروپا

رونالدو: هنوز به کسب توپ طلا امیدوارم

انتقال ,رونالدو ,نهایت ,بنفیکا ,پرین ,تابستان ,به بنفیکا ,در نهایت ,انتقال به ,کریستیانو رونالدو ,ماتیا پرین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به نام مولا گروه موفق ستاره های تیم وان Team1 Stars سنجش و ارزشیابی شبکه و کامپیوتر سایت تفسیر قرآن كریم و احادیث امامان لوازم آزمایشگاهی ، مواد شیمیایی آزمایشگاهی و شیشه آلات آزمایشگاهی ، هود و سکوبندی آزمایشگاهی test مهندس مسافر rilitisul Randell's style